Dowload a section of the catalogue  Order our latest brochure Today

Informace pro zákazníky:

 

Pro nejnovější informace o produktech a cenách kontaktujte prosím naší pobočku.


Máte-li požadavek na výrobek, který není v katalogu, speciální produkt nebo jakoukoliv jinou informaci prosím Kontaktujte nás Uveďte své telefonní číslo, název firmy a podrobné informace k Vašemu požadavku. A my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.


Pro objednání našeho tištěného katalogu klikněte zde.


PDF:
Aby bylo možné uložit dokument ve formátu PDF, klikněte pravým tlačítkem myši. Z menu vyberte 'Uložit jako'.Představení společnosti a Index výrobků

Základní informace o společnosti, historie, jak pracovat s katalogem, index výrobků

Stáhněte si kompletní PDF (29 pg / 3.43 MB)

Řezné nástroje
Produktové skupiny 010-154
Klíče, hlavice, sekáče, pilníky, kladiva, nože, kleště, šroubováky, pily, svorky, štípací kleště, metry, pájky, nástroje pro stavby lešení, atd.

Vezměte do svých rukou některou z našich nejlepších sad nářadí. Vše od kladiv přes šroubováky a klíče až po pily máte v této sekci jednoduše na dosah – jedinné, co tedy schází, je jen úspěšně dokončit práci.

Stáhněte si kompletní PDF (150 pg / 15.2 MB)
PDF ke stažení ve třech částech: ČÁST 1 (50 pg /5.55 MB) | ČÁST 2 (50 pg /5.14 MB) | ČÁST 3 (50 pg / 4.73 MB)

Brusiva a elektrické nářadí
Produktové skupiny 200-295
Vrtání, odhrotování, broušení, řezání, dokončovací práce a leštění atd.

Ať už pracujete na staveništi, ve výrobě, nebo i doma na svých koníčcích, ujistěte se, že se do této části podíváte na nejnovější nabídku velké škály brusiva, leštících nástrojů, pneumatického a elektrického nářadí.

Stáhněte si kompletní PDF (80 pg / 14 MB)
PDF ke stažení ve dvou částech: ČÁST 1 (40 pg / 7.16 MB) | ČÁST 2 (40 pg /6.91 MB)

Měřidla
Produktové skupiny 300-372
Mechanické, testovaní & elektronické měření, optické přístroje a inspekční zařízení, upínací bloky a V-bloky atd.

Uvnitř najdete všechny kontrolní, optická a měřicí zařízení sloužící k zajištění kvality a výrobní tolerance, které musí být dodržovány v průběhu výrobních procesů.

Stáhněte si kompletní PDF (30pg / 4.22 MB)

Dílenské Vybavení
Produktové skupiny 400-495
Trny, svorky, svěráky, sklíčidla, pořadače, redukční vložky, hroty, pracovní stoly apod.

Jsme schopni nabídnout širokou škálu úložných podavačů (krabiček) Matlock ™ a pracovní stoly SENATOR™. Pokud potřebujete při obrábění nebo svařování upnout obrobek, máme všechny přípravky, komponenty, rychloupínky, sklíčidla / trny a chladící hadice………………

Stáhněte si kompletní PDF (46 pg / 5.25 MB)

Ruční nářadí
Produktové skupiny 501-603
Automobilové nářadí a nástroje, klíče, imbusy, kleště, nástrčné, zástrčné a kované hlavice, dláta, páčidla, kladiva, nože, maznice a příslušenství, pojízdné skříně, nástavby, boxy, nýtovačky a nýty, stavební nářadí, zahradní nářadí, tesařské nářadí, pájky a multimetry, svinovací metry, pásma, nejiskřivé a izolované nářadí apod.

Tato sekce obsahuje všechno potřebné k řezání či obrábění jakéhokoliv materiálu, se kterým se můžete setkat na pracovištích. Naleznete zde i specifikace rozměrů, doporučované rychlosti a posuvy strojů a návody pro výběr karbidových destiček, které Vám pomohou zvolit ten správný nástroj pro každou aplikaci.

Stáhněte si kompletní PDF (288 pg / 43.6 MB)
Stáhněte si PDF o pěti částech: ČÁST 1 (48 pg / 8.26 MB) | ČÁST 2 (48 pg / 7 MB) | ČÁST 3 (48 pg / 7.09 MB)
ČÁST 4 (48 pg / 7.75 MB) | ČÁST 5 (48 pg / 7 MB) | ČÁST 6 (48 pg / 7.05 MB)

Spojovací materiál
Produktové skupiny 600-671
Šrouby, vruty, sady spojovacích materiálů, sady na opravu závitů, zavitové tyče, ložiskové kuličky, kolíky, hmoždinky, čepy, vytahovače hmoždinek atd.

Potřebujete něco připevnit / spojit? Nabízíme Vám šrouby, vruty …….a mnoho jiného spojovacího materiálu. K dodání po kusech nebo v sadách.

Stáhněte si kompletní PDF (36 pg / 4 MB)

Maziva & Průmyslová chemie
Produktové skupiny 708-780
Lepidla, ředidla, rozpouštědla, chladící kapaliny, tavné ochranné hmoty, maziva, oleje, barvy, opravné sloučeniny atd.

Lepení, těsnění, malování, mazání, odmašťování a čištění ... Ať už se chystáte dělat cokoliv, v této sekci pro to najdete přesně ten pravý produkt.

Stáhněte si kompletní PDF (26 pg / 3.86 MB)

ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY A HYGIENA
Produktové skupiny 780-952
Prostředky na mytí rukou, ochranné krémy, utěrky, odpadkové koše, kbelíky a mopy atd.

Veškeré nezbytnosti pro zajištění příjemně čistého a hygienického pracovního prostředí – od péče o ruce a pokožku v umývárnách, dílnách a výrobních zařízení až po osvěžovače vzduchu, desinfekční prostředky, čističe na podlahy a leštěnky.

Stáhněte si kompletní PDF (16 pg / 2.42 MB)

KancelářsKé poTřeby a obalový maTeriál
Produktové skupiny 787-982
Papír, pera, složky, nábytek, krabice, pořadače, sešívačky, náplně do tiskáren, obalové materiály, obálky, hodiny, kancelářská technika atd.

Vše, co každá dobře fungující kancelář potřebuje - od podložky pod myš přes čističe obrazovky, flash disky, až po výplňové materiály, balící pásky, poznámkové bloky a mnohem více dalších produktů.

Stáhněte si kompletní PDF (30 pg / 3.99 MB)

Svařování
Produktové skupiny 880-891
Svařečky TIG, MIG / MAG, ARC, MMA, svařování plynem, svářečské helmy, elektrody, dráty, příslušenství a náhradní díly, atd.

Svářečky, svařování obloukem a plamenem, příslušenství + náhradní díly najdete v této sekci.

Stáhněte si kompletní PDF (14 pg / 2.25 MB)

ÚdrŽba budov
Produktové skupiny 904-996
Skladovací skříňky, zámky, zvýrazňovací pásky, soupravy absorpčních materiálů, hasící přístroje, výstražné značení areálů, lékárničky první pomoci atd.

Péče o prostory podniku a personál je nezbytnou součástí každého úspěšného podnikání. Proto máme rozsáhlou nabídku neustále dostupných produktů, které Vám s touto problematikou hravě pomohou – od absorpčních materiálů přes prevenci proti požárům, rohoží na podlahu až po vybavení pro řízení dopravy v areálech.

Stáhněte si kompletní PDF (40 pg / 5.89 MB)

Ochranné pracovní pomůcky
Produktové skupiny 904-996
Brýle, přilby, rukavice, chrániče sluchu, obuv, pracovní oděvy, vybavení pro zachycení při pádu, lékárničky, reflexní oblečení, atd.

Tato část se věnuje nabídce ochranných oděvů a vybavení, které nabízí efektivní a pohodlnou ochranu, díky čemuž se při práci budete vždy cítit bezpečně.
Vyberte si z nabídky ochranných pomůcek ze značek Sitesafe ®, TuffSafe ®, Kennedy ® a dalších.

Stáhněte si kompletní PDF (47 pg / 7.11 MB)