Historie - Doručování průmyslu od roku 1970

 

Wilberforce RoadSpolečnost Cromwell byla založena p. Michaelem Gregory dne 1. srpna 1970 otevřením první pobočky ve Wilberforce Road v Leicesteru ve Velké Británii. Úsilím, podporou a ochotou mnoha lidí a pečlivě vedeným rozvojovým programem se podařilo přivést společnost do současné podoby.


Firma Cromwell je v současné době největším britským distributorem průmyslových potřeb a zaměstnává přes 1 800 lidí. Společnost má 67 distribučních center; 4 specializované společnosti; exportní divizi operující ve více než 50 zemích a 5 kontinentech; tým zkušených odborníků v každém regionu, skupinu globálního průzkumu produktů, tým analyzující jednotlivé produkty, skupinu studující výrobní metody po celém světě; jedinečný každodenní interní zásobovací systém, který umožňuje okamžitou dostupnost produktů, služeb a informací.

Lidé v Cromwellu jsou zcela odhodláni k úzké spolupráci se všemi zákazníky i dodavateli ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Rozvoj výrobků a důkladné školení zaměstnanců tvoří základ úspěchu a růstu společnosti. Oba tyto kladné přístupy jsou součástí dlouhodobého úspěchu a tím i jistoty bezpečí společnosti a jejích zaměstnanců v budoucnosti.

Cromwell celostvětově skladuje zboží přesahující hodnotu £50/€62/$73 miliónů, které je Vám po celém světě k dispozici prostřednictvím našich místních distribuční center a Hlavním Distribučním Centrem (WDC) ve Wigstonu, Leiceter, UK.

SOUČASNOST

Cromwell Centrum Dystrybucji Společnost Cromwell je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení. Nabízíme rozsáhlou řadu produktů zahrnujících ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusné materiály, měřící přístroje, vybavení pro garáže a dílny a další pomůcky pro nejrůznější přidružené aplikace, které jsou našim zákazníkům k dispozici prostřednictvím celosvětové distribuční sítě, díky které je možno produkty bezprostředně dodat uživatelům. Naše katalogy jsou lokalizovány s cenami v národních měnách a jsou přizpůsobeny potřebám každého trhu i požadavkům jednotlivých uživatelů.


Naším prvořadým cílem je být ...


"Kompletním dodavatelem průmyslových potřeb"
Sídlo
head office